Ogłoszenia Duszpasterskie
Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie
 
5 Niedziela Wielkanocna 24.04.2016 r.
 

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

  1. Zapraszamy na Nieszpory o godz.15.45. Zaś od przyszłej niedzieli rozpoczną się Nabożeństwa Majowe , w dni powszednie o godz.17.15 a w niedzielę o godz.15.45.

  2. Młodzież oazowa zaprasza po każdej Mszy Św. do domu katechetycznego na kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinansowanie letnich rekolekcji oazowych.

  3. W poniedziałek przypada Święto św. Marka Ewangelisty, a w piątek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwo Polskiego.

  4. „Trzy światła Bożego Miłosierdzia” /Łk 15/- to temat kolejnego spotkania z ks. dr Tomaszem Kuszem, które odbędzie się w poniedziałek 25 kwietnia o godz. 19.00 u Sióstr Elżbietanek, ul. Mł. Górnika 8.

  5. Organizatorzy obchodów 95 rocznicy III Powstania Śląskiego serdecznie zapraszają mieszkańców na uroczystość oficjalną upamiętniającą udział orzegowian w walkach powstańczych, połączoną z programem artystycznym przygotowanym przez młodzież z Gimnazjum nr 5. Ceremonia odbędzie się przy herbie Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Kard. A. Hlonda 27, dnia 2 maja o godz.12.00. Szczegóły na plakacie.

  6. Zapraszamy do wzięcia udziału w Parafialnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się 7 maja o godz. 14:00 w domu katechetycznym. Podział na kategorie wiekowe (dwie lub trzy) oraz system rozgrywek (grupowy lub pucharowy) uzależnione są od liczby chętnych. Zapisy od dzisiaj do środy 4 maja w zakrystii. Więcej informacji u Artura Gogolin. Turniej ten organizowany jest w ramach Roku Sportu Orzegowskiego.

  7. Do 6 maja w kancelarii parafialnej trwają zapisy na obóz św. Jana Bosko.

  8. W przedsionku kościoła można nabyć prasę katolicką, jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz nasza gazetka parafialna „Któż jak Bóg”

Niech nam Bóg błogosławi!

Firmy przyjazne parafii

kus

 


komunia

1918 – 2018       

 

chorych

logo synod-kolor-01

 

szukajacboga_zakladka1

osrodek

duchowosc

Emmanuel