Ogłoszenia Duszpasterskie
Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie
 
XXX Niedziela Zwykła - 23.10.2016 r.
Światowy Dzień Misyjny

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Misje.

 1. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.45.

 2. Przypominamy, że we wtorek i środę odbędą się formacyjne spotkania dla kandydatów do bierzmowania, które rozpoczynają się Mszą św. o godz.18.00.

 3. Wszystkich, którzy są w posiadaniu starszych egzemplarzy Pisma Świętego i chcieliby je oddać z różnych powodów, zachęcamy do przekazania ich na parafię. Będzie można to uczynić w godzinach działania kancelarii parafialnej do poniedziałku 24 października włącznie. Będą służyć w różnych spotkaniach grup parafialnych.

 4. W sobotę 5 listopada w Domu Katechetycznym odbędzie się BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH Początek o godz. 16.00, na dużej Sali Zakończenie o godz. 20.00. Zapisy w kancelarii w godzinach urzędowania do piątku 28 października. W tym roku zabawa jest w stylu hawajskim. Koszt udziału: 10 zł. Zapraszamy wszystkie dzieci!!!

 5. Wszystkie dzieci i młodzież zapraszamy na spotkania grup parafialnych. W poniedziałki od 16.00 spotykają się Harcerze w salce pod probostwem, w piątek udziałem we Mszy św. o godz.18.00 rozpoczyna spotkanie Ruch Światło- Życie, zaś w sobotę o godz.9.00 Ministranci a o godz.10.00 Dzieci Maryi.

 6. Wszystkich muzyków chcących zaangażować się w Parafialną Orkiestrę Symfoniczną prosimy o kontakt z ks. Bartkiem.

 7. Zbliżają się dni modlitw za zmarłych. Zalecki można składać w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 8. Już dziś zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie 3 listopada o godz. 19.00.

 9. W przedsionku kościoła rozłożone są ulotki dotyczące rozbudowy domu rekolekcyjnego w Wiśle – Jaworniku. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz włączenia się w to dzieło.

 10. Dzisiaj (niedziela) w parafii św. Pawła w Nowym Bytomiu o godz. 17:00 odbędzie się koncert laureatów XXI Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei” pt „MIŁOSIERNI JAK OJCIEC” gościem festiwalu będzieTomek Kamiński.

 11. Serdecznie zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz gazetki parafialnej Któż jak Bóg. 

Niech nam Bóg błogosławi!

Firmy przyjazne parafii

kus

 


komunia

1918 – 2018       

 

kaplanstwo

logo synod-kolor-01

 

szukajacboga_zakladka1

osrodek

duchowosc

Emmanuel