Ogłoszenia Duszpasterskie
Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie
 
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
4.10.2015 r.
 

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
Za tydzień KOLEKTA SPECJALNA.

 

 

  1. Dzisiaj po Mszy św. ks. Bartłomiej udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe o godz.15.45.
  3. We wtorek 6 października obchodzić będziemy Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego stąd też w tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 19.00, na której będziemy modlić się w int. ks. Krystiana, który obchodzi swoją kolejną rocznice urodzin.
  4. W przyszłą sobotę odwiedzać będziemy chorych i wiekiem osłabionych parafian z posługą sakramentów św. W/w prosimy zgłaszać po Mszach św. w zakrystii. 
  5. W przyszłą niedzielę jak co roku obchodzimy DZIEŃ PAPIESKI, przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W przyszłą niedzielę (oraz w sobotę wieczorem) zapraszamy do zakupu tradycyjnych kremówek papieskich w cenie 4,50 zł za sztukę. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinansowanie różnych działań Oazy i Dzieci Maryi. 
  6. 28 października (środa) zapraszamy na wspólny wyjazd do Teatru Starego w Krakowie na spektakl pt. "Król Lear". Wyjazd o godz. 15.00. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do 15 października. Cena wyjazdu: bilety: 55 zł (normalny), 35 zł (ulgowy) + przejazd.
  7. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 14 do 21 lutego 2016 r. Szczegóły w gablotce oraz u ks. Karola. Do dzisiaj gotowych na wyjazd jest 15 osób, wszystkich chętnych prosimy o jak najszybszą decyzję, gdyż za dwa tygodnie otworzymy listę dla osób spoza parafii. 
  8. Serdecznie zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz gazetki parafialnej „Któż jak Bóg”.

 

Niech nam Bóg błogosławi!

Firmy przyjazne parafii

kus

 


komunia

1918 – 2018       

 

spowiedx

logo synod-kolor-01

 

szukajacboga_zakladka1

osrodek

duchowosc

Emmanuel