www.bystrzakbytom.pl
OGŁASZA NABÓR NA ZAJĘCIA!!!
(szczegóły poniżej)

Zachęcamy wszystkich Parafian do zajęć proponowanych przez  Centrum Rozwoju Zainteresowań „Bystrzak”.

Już od października na terenie Parafii św. Michała Archanioła w Rudzie Śląskiej – Orzegowie ruszają zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzieży oraz osób dorosłych organizowanych przez Centrum Rozwoju Zainteresowań „BYSTRZAK”. Dzięki nim zdobywać będzie można dodatkową wiedzę, umiejętności oraz rozwijać swoje pasje i talenty, a co najważniejsze będą one z pewnością odskocznią od codziennej, szkolnej czy życiowej rzeczywistości.
W „BYSTRZAKU” zatrudnieni są profesjonalni pedagodzy, ludzie z pasją, którzy wspierają misję tworzenia firmy przyjaznej dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Prowadzący pamiętają, że każdy człowiek ma własną osobowość, dlatego też wspierają dziecko czy młodego człowieka w budowaniu silnej osobowości, w uświadamianiu własnej wartości, dlatego też będzie możliwość realizowania swoich potrzeb, zainteresowań, dążenia do samodzielności i niezależności.
Szczególną uwagę firma przywiązuje do współpracy/dialogu z rodzicami, ponieważ są przekonani, że razem znaczy lepiej i więcej. Są to ludzie otwarci na pomysły i sugestie rodziców, oraz na aktywną współpracę.
W ofercie można znaleźć zajęcia, takie jak: teatralne, musicalowe, plastyczne, taneczne (Instruktor Śląskiej Szkoły Tańca w Bytomiu), językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, szwedzki, chorwacki, japoński), kurs pamięci i koncentracji uwagi (Autoryzowany Trener Szkoły Pamięci Wojakowskich), Zumba dla Mam i wszystkich Pań.
Dodatkowo organizowane są kursy przygotowawcze do matury podstawowej i rozszerzonej (język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, informatyka, historia, wos, biologia czy chemia).
„BYSTRZAK” zajmuje się również warsztatami tematycznymi, takimi jak: małe rękodzieło: biżuteria, malowanie na szkle, filc, ceramika, glina, florystyka.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej www.bystrzakbytom.pl, gdzie szczegółowo można zapoznać się z ofertą, dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z poszczególnych zajęć oraz zobaczyć zdjęcia, które najlepiej odzwierciedlają pasję nauczycieli i radość uczestników.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel. 785 623 586.