I PIĄTEK  7.05                                                                                       Nabożeństwo majowe 17.15

  7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 W intencji Rodzin poświęconych NSPJ
18.00 Za + Artura Spyra w 2 rocz. śmierci

SOBOTA  8.05 UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BPA I MĘCZ,       Nabożeństwo majowe 17.15
 8.00 Za + Adama Czyszczoń w 1 rocz. śmierci + żonę Beatę + szwagra Krzysztofa         
14.00 Ślub: Agnieszka Ruda – Przemysław Grabowski
16.00 DOM SENIORA: Za ++ rodziców Zdzisława i Jadwigę Małek ++ rodziców chrzestnych Władysławę i Bogdana Małek ++ z rodzin Szuniewicz, Makselon, Zdrodowski oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za + Stanisława Hassa /na pam. urodz/ + syna Marka

6  NIEDZIELA WIELKANOCNA  9.05                                                    Nabożeństwo majowe 15.45
  7.30 Za + Barbarę Kortyka w 30 dni po śmierci + męża Jana
  9.00 I KOMUNIA ŚW.  SP 6
  9.00 Za ++ Hieronima i Walerię Fligier ++ z rodziny
10.30 I KOMUNIA ŚW. SP 6
12.00 I KOMUNIA ŚW. SP 6
14.00 Chrzty: Bartosz Duda, Roczki: Igor Domagała
16.30 Za + Damiana Melich w 1 rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK  10.05                                                                        Nabożeństwo majowe 17.15                
 7.00 Dziękczynna z podziękowaniem za odebrane łaski w intencji Jana z ok. urodz. z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18.00 Za + Stanisławę /na pam. urodz./
18.00 Dziękczynna z ok 50 rocz. urodz. Bożeny Błaszczeć z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny

WTOREK   11.05                                                                                   Nabożeństwo majowe 17.15
  7.00 Dziękczynna z ok. powrotu do zdrowia Piotra
18.00 Za ++ rodziców Stanisławę i Mieczysława  ++ babcie Elżbietę, Darię, ++ dziadków Stanisława, Pawła ++ pokrew. z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za + siostrę Monikę Folkert /na pam. urodz./

ŚRODA  12.05                                                                                       Nabożeństwo majowe 17.15
  7.00 Za + siostrę Monikę Folkert o radość wieczną
  7.00 Za + Ryszarda Kłosek /od Haliny i rodziny/
18.00 Za + Leona Nowińskiego w 30 dni po śmierci, ++ rodziców ++ pokrewieństwo z obu stron
18.00 Za ++ Annę i Mieczysława Rajek /od sąsiadów z ul. Bytomskiej 5a,5b, 5c i Podlas 36b/

 CZWARTEK   13.05                                                                               Nabożeństwo majowe 17.15
  7.00 Za + Jerzego Pietryga w 5 rocz. śmierci + syna Janusza ++ szwagrów i rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za + Bronisława Białas w 1 rocz. śmierci
18.00 Za + córkę Czesławę Grzyb w 30 dni po śmierci ++ rodziców Łazarz, Gertrudę + brata Wiktora ++ siostry Hildegardę i Eleonorę ++ dziadków i pokrewieństwo z obu stron

PIĄTEK  14.05    ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA                           Nabożeństwo majowe 17.15
 7.00 Za + Zofię Wieczorek /na pam. urodz./ oraz ++ teściów, rodziców i ++ z rodz. Wieczorek
15.00 Ślub: Agata Kućma – Patryk Blukacz
16.30 BIERZMOWANIE
18.00 BIERZMOWANIE
18.00 Za + Bernadetę Lonicerz w 30 dni po śmierci + męża Mariana + wnuka Marka Lonicerz ++ pokrewieństwo z obu stron

SOBOTA  15.05                                                                                      Nabożeństwo majowe 17.15
 8.00 Za ++  Wandę i Józefa / w kolejną rocz. śmierci/              
16.00 DOM SENIORA: Przez wstaw. św. Jana Pawła II z prośbą o opiekę nad naszą Ojczyzną
18.00 Z podziękowaniem za powrót do zdrowia Stanisława z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie

NIEDZIELA  16.05  UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO        Nabożeństwo majowe 17.15
  7.30 W int. Damiana Sokalskiego z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę MB i zdrowie dla całej rodziny
  9.00 I KOMUNIA ŚW.  SP 36
10.30 I KOMUNIA ŚW. SP 36
12.00 I KOMUNIA ŚW. SP 40
14.00 Za + Józefa Sopala w 5 rocz. śmierci /od córki i syna/
16.30 Za + Andrzeja Szymura w 1 rocz. śmierci