piloci webPrawie dwa lata po parafialnym wyjeździe na musical „Mamma Mia” do Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie zapraszam na kolejny wyjazd „z kulturą”. Tym razem na hit tego sezonu – polski musical „Piloci” opowiadający o polskich pilotach, którzy w czasie II wojny światowej brali udział w bitwie o Anglię.

Ale w spektaklu wojna jest tak naprawdę tylko tłem do miłości dwójki głównych bohaterów: Niny – warszawskiej aktorki i piosenkarki i Jana – młodego polskiego pilota wojskowego. Świetna scenografia, wpadające w ucho rewelacyjne songi, trzymająca w napięciu do końca spektaklu akcja, ale przede wszystkim niezwykła gra aktorska – to wszystko powoduje, że spektakl zebrał wiele pozytywnych opinii krytyków teatralnych, zdobył serca widzów, a na spektakle grane codziennie bilety sprzedane są już do czerwca.

Szanowni Państwo, z wielką radością zapraszam na kolejny wyjazd do Teatru Muzycznego „Roma”, tym razem na ten niezwykły POLSKI musical w doborowej obsadzie, w niedzielę 24.
czerwca. Wyjazd z Orzegowa o 7:30 – spektakl w Warszawie o godz. 13:00. Koszt biletu wraz z przejazdem autokarem to 155 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej do piątku 6. kwietnia. Przy rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł.

Warto nadmienić, że spektakl cieszy się sporą popularnością – jest grany siedem razy w tygodniu, a do końca czerwca nie ma już biletów... 

Reportaż w konferencji prasowej: https://youtu.be/2jOidmwmnoI 

 

Gorąco polecam musical „Piloci”. Sam miałem przyjemność widzieć
to przedstawienie już 3. razy
i za każdym razem na nowo
przeżywałem tę pięknie opowiedzianą historię.
Mirosław Riedel