SOBOTA  17.04                                             
 8.00 Za + Irenę Hanke w 30 dni po śmierci
15:00 Ślub : Nestmann Roman i Łabus Irena
16.00 DPS: Za + Agnieszkę Koj o radość życia wiecznego (od zespołu Jarzębinki i mieszkańców)
18.00 Za + Mieczysława Samek, ++ rodziców z obu stron

3  NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04                           Ekumeniczne Nabożeństwo Biblijne 15.30
  7.30 Za +Ernę Bogusławską w 30 dni po śmierci
  9.00 Za ++ ojca , dziadków oraz pokrewieństwo z obu stron
10.30 Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu Danuty i Tadeusza Mich z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny (TD)
12.00 Za + ks. Józefa Grela (na pamiątkę 50 rocz. święceń kapłańskich) od kuzynki i przyjaciół z Katowic
14.00 Dziękczynna z ok. 60 rocz. ślubu Heleny i Stanisława Palus z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny (TD)
16.30 Za + Krystynę Kieł w 9 rocz. śmierci, ++ teściów, rodziców i pokrewieństwo z obu stron

 PONIEDZIAŁEK  19.04                                                                                                                                
 7.00 W int. wnuczki Patrycji z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18.00 Za + Dariusza Zygadło /od znajomych/ o radość życia wiecznego

WTOREK    20.04                                            
  7.00 O pomyślny rozwój naszej Ojczyzny, naszego miasta i potrzebne łaski dla rządzących naszym państwem i miastem /od Parafian/
  7.00 Dziękczynna przez wstaw. św. Michała Archanioła w int. Reginy i Jerzego z ok 40 rocz. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże opiekę MB i dar wiary dla całej rodziny
18.00 Za + Danutę Macha /od lokatorów z ul. Królowej Jadwigi 2/
18.00 Za + Janinę Dzierźawczyk /od lokatorów z ul. Modrzejewskiej 2b i 2c/

ŚRODA 21.04
  7.00 Dziękczynna z ok 60 rocz. urodz. Weroniki Sokalskiej z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę MB Szkaplerznej i zdrowie oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  7.00 Dziękczynna z ok 50 rocz. urodz. Danuty Gandeckiej z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz potrzebne łaski dla całej rodziny /T.D/
18.00 Za + Felicję Kniejską, + męża Bena ++ pokrewieństwo z obu stron
18.00 Za + Roberta Chojnackiego w 1 rocz. śmierci

CZWARTEK  22.04                                                                                       
  7.00 W int. wnuka Michaela z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny
18.00 Za + Stefana Włodarski w 10 rocz. śmierci ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron

PIĄTEK  23.04                   
  7.00 Za + Łucję Mucha w 30 dni po śmierci
  7.00 Za ++ siostrę Jadwigę i jej męża, ++ braci, bratowe z rodziny John i Kandora, ++ pokrewieństwo
18.00 Za ++ Łucję, Władysława Kościuczyk ++ z rodziny z obu stron
18.00 Za ++ Stefanię i Tadeusza Murawski ++ z rodziny Alberciok i Jasiulek

SOBOTA  24.04                                             
 8.00 Za + męża Wawrzyńca Toll w 11 rocz. śmierci ++ rodziców z obu stron ++ pokrewieństwo
16.00 DPS: Za + syna Zbigniewa Sagan w 2 rocz. śmierci o łaskę szczęśliwości wiecznej
18.00 Za + Zdzisława Brych w 17 rocz. śmierci ++ rodziców i braci

4  NIEDZIELA WIELKANOCNA  25.04                                          Nieszpory 15.45
  7.30
  9.00 Dziękczynna z ok. rocz. ślubu Joanny i Michała z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha św. dla Małżonków oraz córek Karoliny i Mileny
10.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata dla Urszuli Gałkowskiej oraz
          o radość życia wiecznego dla siostry Judyty
12.00 Za + Stanisława Nowińskiego /od sąsiadów z ul. Latki 1/
14.00 Chrzty: Grzegorz Sasin, Kacper Kotlorz, Milena Dobska, Kamil Widok, Bartosz Głowacki, Fabian Hałupka          Roczki: Leon Węgler
16.30 Za + Bogdana Gajewskiego w 2 rocz. śmierci (od żony z rodziną )