Ogłoszenia Duszpasterskie
Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie
 
II Niedziela Zwykła 
19. stycznia 2020 r.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

  1. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 15.45.
  2. Przypominamy, że na czas ferii zostają zmienione godziny urzędowania kancelarii parafialnej : w poniedziałek, środę i piątek od 15.30 do 17.30, zaś we wtorek i czwartek od 8.00 do 10.00.
  3. Wczoraj rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia.
  4. W czwartek (23 stycznia) w naszej parafii przypada DZIEŃ WIECZNEJ ADORACJI. Po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy do osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Adoracja zakończy się błogosławieństwem sakramentalnym przed Mszą św. wieczorną. Wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci zachęcamy, aby w dowolnej godzinie w ciągu dnia znaleźli chwilę czasu na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę 1 lutego odbędą się Nauki Przedmałżeńskie. Zainteresowane pary prosimy o zgłoszenie swojego udziału w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  6. Kochani, istnieje możliwość przekazania 1% na konkretne wskazane przez siebie cele. Bardzo dziękujemy osobom które w ubiegłym roku przekazały ten 1% na naszą parafię (była to kwota blisko 7400 zł). Fundacja Światło-Życie nadal umożliwiła nam przekazanie tego 1% na naszą parafię. Informacje jak to zrobić znajdują się na naszej stronie i na ulotkach z tyłu kościoła oraz w kancelarii. są tam też zasady dotyczące możliwości odliczania od dochodu darowizny na cele kultu religijnego.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego , Małego Gościa oraz naszej gazetki parafialnej „Któż jak Bóg”.

Niech nam Bóg błogosławi!