Ogłoszenia Duszpasterskie
Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie
 
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17. listopada 2019 r.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji

  1. Dziś przeżywamy światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących, zaś przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc p. Andrzejowi, który stracił swój dobytek w pożarze o czym informowaliśmy w zeszłą niedzielę.
  2. Serdecznie zapraszamy dzisiaj na Nieszpory o godz. 15.45.
  3. Zapraszamy na katechezę parafialną szczególnie przeznaczoną dla rodzin o tematyce „Śmierć i co dalej…?” czyli o tym, co mówi nam nasza wiara o życiu wiecznym. Katecheza odbędzie się dzisiaj (17.11) w salkach parafialnych o godz.18.00.
  4. W środę 20 listopada o godzinie 16.30 w salkach przy probostwie odbędzie się spotkanie formacyjne Bractwa Szkaplerznego Zapraszamy wszystkie chętne osoby , które chcą pogłębić duchowość Maryjną.
  5. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w czwartek 21 listopada o godz.19.00.
  6. Zapraszamy na spotkanie biblijne z ks. dr Tomaszem Kuszem wyjątkowo w piątek 22.11 o godz. 19.00 u sióstr Elżbietanek.
  7. W przyszłą niedzielę odwiedzać będziemy chorych i wiekiem osłabionych parafian. W/w prosimy zgłaszać po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  8. W sobotę 23 listopada ministranci naszej parafii obchodzą swoje święto patronalne św. Tarsycjusza. Zapraszamy rodziny ministrantów na wspólną Eucharystię o godz.18.00 podczas której zostaną przyjęci nowi kandydaci na ministrantów. Po Mszy św. na poczęstunek do salki parafialnej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest nowy nr Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz naszej gazetki parafialnej „Któż jak Bóg”.

Niech nam Bóg błogosławi!