Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie

XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021 r.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na naszą parafię, 
zaś w przyszłą niedzielę przypada kolekta na misje.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 15.45, zaś w dni powszednie o godz. 17.15.
  2. W liturgii tygodnia w poniedziałek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę wsp. św. Jana Kantego a w piątek wsp. św. Jana Pawła II.
  3. Bractwo Szkaplerzne zaprasza na spotkanie na probostwo, w poniedziałek 18 października o godzinie 16.30.
  4. Zapraszamy na Mszę Świętą młodzież klas VIII w najbliższą środę 20 października o godz. 19.00.
  5. Zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, w najbliższy czwartek 21 października o godz. 19.00.
  6. Obchód chorych i osłabionych wiekiem parafian odbędzie się w najbliższą sobotę. Jak zwykle prosimy o zgłaszanie chętnych w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. Zbliża się beatyfikacja Sługi Bożego ks. Jana Machy. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone ulotki dotyczące przyszłego błogosławionego i samej uroczystości. Zachęcamy, aby każdy zabrał ze sobą dwie, jedną dla siebie, a drugą dla sąsiada albo znajomego.
  8. Zarząd Klubu S. RUGBY Ruda Śląska serdecznie zaprasza wszystkich orzegowian na pierwszy od ponad 30 lat derbowy mecz rugby na Górnym Śląsku W przyszłym tygodniu, w sobotę 23 października br. o godz. 1700 na „Burloch Arenie” GRYFY Ruda Śląska rozegrają mecz II ligi rugby z lokalnym rywalem - HEGEMONEM Mysłowice. Serdecznie polecamy.
  9. Zapraszamy na kolejny już Jubileuszowy XXV Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „GLORIA DEI”. Przesłuchania - 10 od 10.00 oraz koncert finałowy – 24.10 od 17.00 w kościele św. Pawła w Nowym Bytomiu. Szczegóły na plakacie.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jak zwykle dostępny jest mały i duży „Gość Niedzielny”, zaś nie posiadający dostępu do Internetu mogą także zabrać wydrukowane ogłoszenia i intencje

Niech nam Dobry Pan Bóg błogosławi