lampion roratniNiestety w tym roku także RORATY nie odbędą się w kościele, ale podobnie jak w Wielkim Tygodniu przed Wielkanocą zapraszamy na stronę HOLLYWEEK.PL, gdzie dzieciaki i nie tylko one znajdą ciekawe „roratnie” propozycje, przygotowujące nas do Świąt Bożego Narodzenia.

odwiedziny duszpasterskie 2021Przypominamy, że z powodu pandemii, Odwiedziny Duszpasterskie czyli tzw. KOLĘDA nie odbędą się w tym roku w tradycyjnej formie. Zatem „w zamian” proponujemy, aby spotkać się na Mszach Świętych w intencji Rodzin zamieszkujących na poszczególnych „trasach kolędowych”. Msze te będziemy sprawować w okresie okołoświątecznym (od 27 XII do 10 I), a ich szczegółowe terminy, podamy pod koniec Adwentu.

rudzka mappka baner„Rudzka mAPPka” – nowoczesny, interaktywny sposób na wędrówkę po Rudzie Śląskiej, śladami jej historii, kultury, architektury…

Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci!” przygotowało narzędzie, które w nowoczesny i atrakcyjny sposób umożliwia poznanie historii i kultury Rudy Śląskiej.

przekaz on lineTransmisja on-line z naszego kościoła na profilu YouTube'a: 

Link https://www.youtube.com/watch?v=Z9H78lByaTw

Podkategorie

Tutaj znajdują się niezbędne informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.