W niedzielę (26 maja) odbędzie się PIELGRZYMKA MĘŻÓW I MŁODZIEŃCÓW do Matki Bożej Piekarskiej. Piesza pielgrzymka z naszej świątyni wyruszy pod przewodnictwem kapłana o godz. 6.15. Okazja do spowiedzi św. dla pielgrzymów będzie w poprzedzający ją w piątek i sobotę od godz. 17.00.

abp w skworc herbDrodzy Bracia i Siostry!

Śpiewając podczas nabożeństw majowych Litanię loretańską, po każdym wezwaniu jednego z imion Matki Bożej powtarzamy prośbę: módl się za nami. Szczególnym świadectwem naszego przekonania o wstawiennictwie Maryi są pielgrzymki do miejsc Jej wielkiego orędownictwa. Serdecznie zapraszam wszystkich diecezjan na pielgrzymi szlak, wiodący do sanktuarium w Piekarach Śląskich, do duchowej stolicy Górnego Śląska. W ostatnią niedzielę maja, zgodnie z tradycją, zapraszam na spotkanie u Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej mężczyzn i młodzieńców.

festynZapraszamy serdecznie na szkolno-parafialny festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca, w sobotę przy kościele od godz. 15.00.

Organizację festynu można wspomóc poprzez upieczenie ciasta, które weźmie udział w konkursie z ciekawymi nagrodami oraz poprzez zakup konkursowych bilecików w cenie 5 zł.

IX piesza pielgrzymka jasna gora 2019W dniach 21 – 26 czerwca odbędzie się kolejna, IX Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Koszt pielgrzymki 150 zł (w jedną stronę 70 zł); Zapisy przez formularz internetowy, link dostępny na naszej stronie parafialnej lub w kancelarii parafialnej do 14.06 włącznie.

Podkategorie

Tutaj znajdują się niezbędne informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.