rok szkolny koniecKończy się powoli rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież zapraszamy do Spowiedzi Świętej (także aby pamiętali o niej w czasie wakacji). W czwartek o godz. 8.15 odbędzie się Msza św. na zakończenie roku dla szkół podstawowych, a o gody. 9.30 dla szkół ponadgimnazjalnych.

MB CzestochowskaPiesza pielgrzymka na Jasną Górę to czas modlitwy w różnych intencjach. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą pójść, zapraszamy do składania intencji modlitewnych, w których będziemy się modlić przez cały czas pielgrzymki. Intencje można składać w  kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

rada parafialnaDzisiaj (w niedzielę 18.06.2017 r.) trwają wybory do Rady Parafialnej. Przy wyjściu z kościoła można złożyć swój głos na przyniesionych ze sobą kartach lub zagłosować na miejscu korzystając z wyłożonych kart.

KIKKlub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład ks. Antoniego Sapoty pt.: „Sanktuaria i miejsca kultu Podbeskidzia”. Wykład odbędzie się we wtorek, 20 czerwca., o godz. 19.00 w domu parafialnym przy naszym kościele.

Podkategorie

Tutaj znajdują się niezbędne informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.