koleda 2018 19Rozpoczynamy składanie Wizyt Duszpasterskich w rodzinach. Na to spotkanie prosimy przygotować stół nakryty białym obrusem, krzyż i zapaloną świecę. Dzieci i młodzież szkolna kładą na stole zeszyt z katechizacji. Ministranci naszej parafii dziękują za dary materialne przekazane w czasie wizyt duszpasterskich, które zostaną przekazane na potrzeby wspólnotowych wyjazdów wakacyjnych.Prosimy o zapoznanie się z planem odwiedzin duszpasterskich i gdyby jakaś ulica z numerem została pominięta prosimy o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

1 procent na cele kultu

Każda z osób fizycznych i prawnych jest zobowiązana do płacenia podatków. Przy wywiązywaniu się z tego zobowiązania Ustawodawca daje przywilej przekazania 1% podatku dowolnie wybranej organizacji posiadającej status organizacji pożytku publicznego, na cele zgodne z jej działalnością statutową. Dzięki współpracy naszej parafii z Fundacją „Światło-Życie”* możemy na jej konto dokonywać odpisów 1% podatku, które to środki zostaną przekazane na podejmowaną przez parafię działalność, będącą zgodną z celami Fundacji.

Namaszczenie chorych jpg

Odwiedziny chorych z posługą sakramentów w tym miesiącu odbędą się 19 stycznia od godz.7.00.
W/w prosimy zgłaszać po Mszach św. w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej.

opowiesc wigilijna 2018Chciałam z całego serca podziękować wszystkim, którzy współtworzyli w jakikolwiek sposób musical WIGILIJNA OPOWIEŚĆ. Najpierw Tomek Ptok za wspaniałą muzykę i skompletowanie cudownego zespołu: pierwsze skrzypce Marta Wierzbicka, Kaintoch Martyna, drugie skrzypce: Maria Maksym, Kaczmarek Małgorzata, kontrabas Maksym Pistelok, klarnet Marcin Jochlik, instrumenty perkusyjne Ledwig Hubert.

Podkategorie

Tutaj znajdują się niezbędne informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.