raj bez troski 2018Dawno, dawno temu za siedmioma górami, siedmioma lasami i rzekami było miejsce, w którym spotkały się wszystkie postaci z naszych ulubionych animacji Disneya. Królewna Śnieżka radośnie śpiewała razem z sympatyczną Bellą. Krasnoludki zaprzyjaźniły się z macochą Kopciuszka i wspólnie zadawali pytania rozkapryszonemu zwierciadłu. Wszyscy dobrze się bawili, żyli długo i szczęśliwie…

A gdyby ta wizja okazała się być czymś więcej, niż jedynie słodkim wspomnieniem dzieciństwa? Byłby to prawdziwy RAJ BEZ TROSKI!
Ruch Światło-Życie rejon Ruda Śląska ma przyjemność zaprosić na kolejny bal tematyczny pt. „Raj bez troski”, tym razem będący zakorzeniony w produkcjach animacyjnego geniusza Walta Disneya. Motyw tego radosnego spotkania nasuwa na myśl sposób ubioru, a jest on bardzo prosty - przebieramy się za ulubioną bohaterkę lub bohatera filmu Disneya! Bal będzie wyrazem radości ze zmartwychwstania Jezusa i, nie ukrywajmy, świetną zabawą po 40 dniach Wielkiego Postu.
Impreza odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku na salkach przy parafii św. Józefa w Rudzie Śląskiej. Jak zwykle rozpoczynamy Mszą Świętą o 18:00 w kościele. Cena balu to 15 złotych - zawiera ona ciepły posiłek, napoje i przekąski, czyli wszystko co ciału potrzebne, by się dobrze bawić. Bawimy się w duchu Nowej Kultury, co oznacza, że bez alkoholu.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy https://goo.gl/forms/AtEJnAivMmePY0IT2 do 6 kwietnia.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1639034349519165/