urodziny ks KarolW czwartek, w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, na Mszy o godz.18.00 będziemy się modlić w int. ks. Karola z okazji jego urodzin.

Już dziś życzymy księdzu Błogosławieństwa Bożego, wiele radości, zdrowia i niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Panna otacza Cię Matczyną miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne Łaski. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Cię uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.W czwartek, w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, na Mszy o godz.18.00 będziemy się modlić w int. ks. Karola z okazji jego urodzin. Już dziś życzymy księdzu Błogosławieństwa Bożego, wiele radości, zdrowia i niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Panna otacza Cię Matczyną miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne Łaski. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Cię uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.

Zachęcamy do wpisywania w komentarzach na parafialnym FB życzeń dla ks. Karola, pamiętajmy o Nim w modlitwie i zapraszamy do uczestnictwa w Mszy św. dziękczynnej w czwartek o godz. 18:00.