Pielgrzymka kikWczesnym rankiem, w słoneczną sobotę 20. października członkowie KIK z Orzegowa i innych dzielnic Rudy Śląskiej wyruszyli do Krakowa, aby zwiedzić i pomodlić się w przepięknych krakowskich kościołach.

Rok wiary 3Modlitwa Kościoła Katowickiego na rozpoczęcie Roku Wiary. 2012.10.11.

 

 

 

 

Legion Maryi miniLegion Maryi jest stowarzyszeniem ludzi świeckich, których celem jest głoszenie chwały Bożej, wspieranie Kościoła na polu ewangelizacyjnym i dążenie do osobistej świętości poprzez modlitwę i pracę apostolską w duchu zawierzenia i pod przewodnictwem Najświętszej Maryi Panny.

Otwarcie Boiska w Szkole Podstawowej"Dzisiejszy dzień na pewno wyryje się w naszych pamięciach. Otwarcie
nowego boiska szkolnego uczciliśmy meczem towarzyskim rozegranym
pomiędzy drużyną nauczycieli a drużyną połączonych sił uczniów oraz
ich rodziców.

Podkategorie