I PIĄTEK 01.03                                                                                                     17.15 Droga krzyżowa
  7.00 Dziękczynna z ok. urodz. mamy i babci Anieli z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny
18.00 W intencji Rodzin poświęconych  NSPJ

I SOBOTA 02.03
  8 00 Msza wynagradzająca NMP za wszystkie grzechy i zniewagi, które zraniły Jej Niepokalane Serce /od czcicieli MB Szkaplerznej/
16.00 DOM SENIORA: Za ++ rodziców Agnieszkę i Karola Kubica ++ brata Zygmunta, bratową Halinę, siostrę Magdalenę, szwagra Waltera, siostrzeńca Stefana ++ z rodziny z prośbą o dar nieba
18.00 Za ++ Kazimierę, Stanisława, Zofię i Stanisława ++ pokrewieństwo z obu stron

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.03                                                             15.45 GORZKIE ŻALE
  7.30 Za + Wacławę Olejnik w 30 dni po śmierci
  9.00 Za + Franciszka Matloch /od Zenka/
10.30 Za + Kazimierę Golombek /od lokatorów z ul. Fojkisa 2/
12.00 Za + Helenę Haraśna w 1 rocz. śmierci
14.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 Za + matkę Sabinę Suleja w kolejną rocz. śmierci, ++ pokrewieństwo z obu stron

PONIEDZIAŁEK 04.03
7.00 W intencji Haliny i Andrzeja Sobczak z ok 48 rocz. sakramentu małżeństwa z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18.00 Za + Henryka Hałupka /od lokatorów z ul. Kard. Hlonda 1/

WTOREK 05.03
7.00 Za ++ rodziców Honoratę, Leonarda, Franciszka, Mariannę + Józefa, ++ pokrewieństwo z obu stron                                                  
7.00 W int. siostrzenicy Agnieszki z prośbą o zdrowie i szczęśliwy przebieg leczenia oraz opiekę MB dla niej i całej rodziny
18.00 Za + Danutę Szykowską w 1 rocz. śmierci

ŚRODA 06.03
7.00 Za ++ rodziców Gertrudę i Franciszka ++ teściów Agnieszkę i Ignacego ++ rodzeństwo + ks. Józefa Grela oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za + Waldemara Gacka w 1 rocz. śmierci
18.00 Za + Andrzeja Hojn /na pam. urodz./ o łaskę i przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie /od Agaty i Jerzego Kucharek z rodziną oraz Oli i brata/

 CZWARTEK 07.03                                                                                        17.15 Droga krzyżowa (dzieci)
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla naszych kapłanów i sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne /od Parafian/
7.00 W intencji Bronisławy z ok. urodz. z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie
18.00 Za + Gizelę Lukaszczyk

PIĄTEK 08.03                                                                                              17.15 Droga krzyżowa
7.00 O powrót do zdrowia dla Gabrieli
18.00 Za + Feliksa Musioł w 4 rocz. śmierci
18.00 Za + Gizelę Lukaszczyk /od lokatorów z ul. Podlas 12/

SOBOTA 09.03
8 00
16.00 DOM SENIORA: Za + ojca Kazimierza Kosiorek w 3 rocz. śmierci o dar życia wiecznego
18.00 Za ++ rodziców Kornelię i Gerarda ++ z rodziny

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03         15.45 GORZKIE ŻALE
7.30
9.00 Za + Urszulę Chrzanowską /od sąsiadów z ul. Kard. Hlonda 5/
10.30 W intencji Scholi Parafialnej
12.00
14.00 Chrzty: Szymon Mokry, Oliwia Bartela, Filip Groń
          Roczki: Wanda Węgler, Oliwia Mryka
16.30