Ogłoszenia Duszpasterskie
Parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie
 
III Niedziela Wielkanocna - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.04.2018 r.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest KOLEKTĄ SPECJALNĄ.

  1. Zapraszamy na koncert wielkanocny w wykonaniu zespołu wokalnego „Gloria Dei” z Kochłowic dzisiaj o godz. 15.45. Zaś za tydzień o 17.30 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy w wykonaniu p. prof. Juliana Gembalskiego.

  2. Klub Inteligencji Katolickiej w Rudzie Śląskiej zaprasza na wykład Ks. Antoniego Sapoty pt.: „Tam gdzie sprawa Boża, tam i szatan”. Wykład odbędzie się we wtorek, 17 kwietnia br., o godz. 19.00, w domu parafialnym przy naszym kościele.

  3. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy na medytację Słowa Bożego w ramach tygodnia biblijnego (prosimy o zabranie ze sobą Pisma św. – Nowego Testamentu).

  4. W środę 18 kwietnia Bractwo Szkaplerzne zaprasza na spotkanie do salek przy probostwie na godzinę 16.30.

  5. CIS zaprasza na spotkania z doradcą dietetycznym panią Katarzyną Wolniewicz dnia 17kwietnia o godz. 17.00 - pt.”Architekt talerza” - część 2 (Tajemnica dłoni).

  6. Spotkanie dla młodzieży studiującej i pracującej „Projekt Prawda” odbędzie się w środę 25 kwietnia o godz.19.00 w salkach pod probostwem.

  7. Z tyłu kościoła można jeszcze zabrać ulotki z informacją kto może zostać dawcą krwi, w akcji krwiodawstwa (u nas w parafii odbędą się one w niedziele 27 maja i 30 września).

  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można zakupić najnowszego „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa” oraz naszą parafialną gazetkę „Któż jak Bóg”.

Niech nam Bóg błogosławi!